Polerowanie kloszy reflektorów Wrocław.

polerowanie kloszy reflektorów wrocław

Od kilku miesięcy oferujemy w naszym warsztacie usługę polerowania zmatowionych lub w inny sposób zniszczonych kloszy reflektorów samochodowych. W cym celu zakupiliśmy do naszego serwisu kompletną technologię (narzędzia oraz materiały ścierne i polerskie) renomowanej firmy 3M.

Użytkownicy samochodów często wymieniają zmatowione lub porysowane reflektory na tanie chińskie zamienniki które najczęściej świecą lepiej ale niestety tam gdzie mają ochotę… Renowacja oryginalnych reflektorów samochodowych jest zdecydowanie dużo lepszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem. Polerowanie kloszy reflektorów pozwala na przywrócenie ich to stanu fabrycznego  i natychmiast poprawia jakość oświetlenia tak ważną na przykład podczas jazdy w nocy.

Poniżej przedstawiam efekty naszej pracy na przykładzie złośliwie zniszczonych ostrym narzędziem  reflektorów Audi A6. Auto należy do jednego z naszych stałych klientów, co pozwoliło nam na ocenę skuteczności tej technologii naprawy z perspektywy ostatnich 4 miesięcy. Klosze nadal wyglądają rewelacyjnie a naprawa pozwoliła na oszczędzenie prawie 1500zł w portfelu naszego klienta (w stosunku do zakupu oryginalnych używanych reflektorów) !!!

regeneracja lamp wrocławregeneracja kloszy reflektorów wrocławnaprawa lamp samochodowych wrocławnaprawa lamp wrocław