O firmie

warsztat samochodowy sport-technika wrocław

Auto Serwis Sport-Technika jest młodym warsztatem samochodowym który rozpoczął swoją działalności przy ulicy Rogowskiej 117C we Wrocławiu w połowie września 2009r. O powstaniu naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu. Z miesiąca na miesiąc, dzięki inwestycją w profesjonalne narzędzia poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość usług. Aktualnie zajmujemy się głównie mechaniką pojazdową (w każdym znaczeniu tego słowa) aut zarówno popularnych europejskich marek (Audi, Alfa Romeo, VW, Seat, Skoda, Renault, Citroen, Lancia, itd.) jak i coraz częściej trafiającymi pod nasze skrzydła autami wschodnimi (Mitsubishi, Subaru, Daihatsu itd.), elektryką samochodową oraz sprzedażą i wymianą opon (wulkanizacja).

W roku 2011 planujemy rozbudowę warsztatu o stanowisko do obsługi aut dostawczych oraz rozwinięcie naszej oferty poprzez zakup profesjonalnych narzędzi do obsługi klimatyzacji i komputerowego odczytu geometrii zawieszenia pojazdów.

Naszym celem na 2011r jest również zdobycie jak największej liczby klientów flotowych który realizujemy poprzez stałe uatrakcyjnianie oferty w taki sposób aby maksymalnie odciążać firmy z ciężaru, jakim niewątpliwie jest konieczność samodzielnego sprawowania nadzoru nad stanem i sposobem eksploatacji floty pojazdów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego warsztatu, zawsze chętnie służymy pomocą i dobrą radą.

Z poważaniem,
Mateusz i Maciej