Certyfikat „Zaufany Warsztat” portalu DobryMechanik.pl

Kilka dni temu otrzymaliśmy certyfikat „Zaufany Warsztat” , jest to dokument przyznawany przez portal www.dobrymechanik.pl.

Otrzymują go warsztaty, których klienci wystawiają im dobre opinie właśnie na tym portalu.

Jedyne co możemy to podziękować wszystkim naszym klientom za wpisywane tam opinie. Jednocześnie zapraszamy do dalszego komentowania naszej pracy, wszystkie Państwa opinie czytamy i staramy się aby były jak najlepsze.

Dotychczasowe wpisy można obejrzeć wchodząc na poniższy adres:

http://dobrymechanik.pl/mechanicy/wroclaw/auto-serwis-sport-technika.html

Auto Serwis Sport-Technika teraz w sieci Q-SERVICE !

Warsztat samochodowy Sport-Technika należy do ogólnopolskiej sieci Q-SERVICE

W 2012 roku udało nam się spełnić wszystkie stawiane przed nami wymagania i od lipca możemy pochwalić się przynależnością do najbardziej prestiżowej sieci serwisowej w polsce Q-SERVICE należącej do największego w naszym kraju dystrybutora części samochodowych firmy Intercars.

Przynależność do sieci warsztatów samochodowych Q-SERVICE wiąże się z przywilejami dzięki którym stale będziemy mogli podnosić standard oferowanych przez nas usług oraz kwalifikacje naszych mechaników.

Liczymy, że przynależność do wspólnoty Q-SERVICE w niedługim czasie przełoży się na wymierne korzyści dla naszych klientów.

 

Auto serwis Sport-Technika jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Castrol.

Wymiana oleju i filtrów Wrocław

Auto serwis Sport-Technika jest od roku 2011 autoryzowanym przez Castrol Polska punktem wymiany produktów marki Castrol. Otrzymana autoryzacja jest dla naszych klientów gwarancją zakupu w naszej firmie jedynie oryginalnych i najwyższej jakości produktów firmy Castrol pochodzących z pewnego źródła.

Wykorzystywane przez nas oleje Castrol wraz filtrami jedynie wiodących producentów takich jak np Bosch, Knecht, Filtron zapewniają bezpieczeństwo i wydłużają żywotność silników w Państwa samochodach.

Dorabianie przewodów hamulcowych Wrocław.

Dorabianie przewodów hamulcowych Wrocław

Od dnia 25.11.2010 jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem Przedsiębiorstwa WP zajmującym się sprzedażą i dorabianiem miedzianych przewodów hamulcowych.
W stałej ofercie posiadamy większość zakończeń przewodów hamulcowych co pozwala nam na dorobienie przewodów do niemal każdego auta.

Przy zarabianiu przewodów hamulcowych korzystamy z profesjonalnych narzędzi przedsiębiorstwa WP umożliwiających zarabianie przewodów również pod autem co pozwala na idealne dobranie długości przewodu hamulcowego.